بزرگترین نمایندگی پخش خرما مرغوب در حاجی آباد

بزرگترین نمایندگی پخش خرما حاجی آباد ارائه دهنده این محصول به صورت مستقیم و غیرمستقیم به سراسر کشور می باشد. محصولات ارائه شده در این نمایندگی از کیفیت بالایی برخوردار است. به طوری که هر کس یکبار از این نمایندگی خرید می کند مشتری دائم و همیشگی آن می شود. اگر شما مایل به آشنایی بیشتر با انواع خرما هستید و یا می خواهید این محصول را از نمایندگی فروش آن سفارش دهید لطفاً تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بزرگترین نمایندگی پخش خرما مرغوب در حاجی آباد

آشنایی با انواع بسته بندی خرما

آشنایی با انواع بسته بندی خرما بسته بندی خرما اولین نکته ای است که بر بازار یابی و جلب مشتری موثر است. ارائه محصول در بسته بندی جذاب، شانس فروش آن را افزایش می دهد. لذا اگر در بازار فروش خرما فعالیت دارید صنعت بسته بندی خرما به عنوان یک عامل مهم در فروش آن در نظر داشته باشید.

مهم ترین هدف بسته بندی خرما این است که خواص خرما در حین حمل و نقل و انبار داری حفظ شود. بنابراین بسته بندی خرما بایستی از استحکام کافی در برابر فشار ها و ضربه های وارده در حین حمل و نقل برخوردار باشد.

در نوع بسته بندی خرما عوامل مختلفی تاثیرگذار اند. برخی از این عوامل به شرح زیر است.

 • حجم و اندازه: بسته بندی های خرما در حجم ها و اندازه های مختلفی تولید و به بازار فروش خرما عرضه می شود.
 • توجه به مناسبت: خرما یکی از میوه هایی است که در ماه های خاص مثل ماه مبارک رمضان و مراسم های خاص مثل تعزیه ها و عزاداری ها مورد استفاده قرار می گیرد. بسته بندی خرما بایستی متناسب با شرایط و موقعیت های مورد استفاده آن باشد.
 • نوع خرما: خرما های مرطوب مثل خرما مضافتی نسبت به خرما های خشک و نیمه خشک دارای حساسیت بیشتری هستند و باید این موضوع در انتخاب بسته بندی در نظر گرفته شود.
 • بسته بندی خرمای صادراتی: خرمای صادراتی با توجه به اینکه حمل و نقل و انبار داری آن ها طولانی تر است بایستی از استحکام بیشتری برخوردار باشند. به علاوه بهتر است فرهنگ و اعتقادات کشور هدف مد نظر قرار گیرد.

صفر تا صد صادرات خرما درجه یک

خرما یکی از میوه هایی است که فقط در مناطق خاصی رشد می کند. خرماهای ایرانی یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع خرمای جهان می باشند. از همین رو صادرات آن از رونق بالایی برخوردار است. کشورهایی مثل روسیه مشتری های ثابت و همیشگی خرمای ایرانی هستند.

برای صادرات خرما بایستی مراحل متعددی را طی کرد. برخی از این مراحل به اختصار به شرح زیر است.

 • یکی از مهمترین مراحل صادرات خرما پیدا کردن کشور هدف می باشد. کشورهای مانند هند و ارمنستان و روسیه دارای ظرفیت بالا برای واردات خرما می باشند. در این مرحله بایستی به راحت بودن روابط تجاری با کشور هدف نیز توجه کرد.
 • تامین محصول با کیفیت و بسته بندی کردن آن مطابق با استاندارد های جهانی از دیگر مراحل مهم صادرات است. اولین موضوعی که مشتری با آن مواجه می شود بسته بندی خرما است. بنابراین تاثیر مهمی در جلب نظر مشتری دارد.
 • مرحله بعد مجوز صادرات و داشتن کارت بازرگانی است. این در حالی است که شما می توانید از کارت بازرگانی سایر شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند استفاده کنید. تعرفه صادرات خرما صفر است و صادرکنندگان این محصول بدون پرداخت تعرفه می توانند آن را به کشور هدف صادر کنند.
 • انتخاب نحوه صادرات با توجه به کشور هدف انجام می شود. صادرات معمولا به روش های زمینی، هوایی و دریایی انجام می‌ شود. یکی از کشور های هدف برای خرمای ایرانی کشور چین است که با توجه به جمعیت بالای آن بازار هدف مناسبی است. برای صادرات خرما به این کشور معمولا از راه های دریایی استفاده می شود.
 • پس از پرداخت هزینه های گمرک محصولات صادراتی در انبار ها قرار گرفته و در اسرع وقت به کشور هدف صادر می گردند.

استانداردهای لازم در نگهداری از خرما

استانداردهای لازم در نگهداری از خرما نگهداری از خرما یکی از نکات مهمی است که اگر به خوبی انجام نشود می تواند بر کیفیت خرما تاثیر گذار باشد. لذا از اهمیت بالایی برخوردار است. مکان نگهداری از خرما را با توجه به نوع خرما تعیین می کنند.

بهترین مکان برای نگهداری خرماهای تر یخچال است. در صورتی که این محصول خارج از یخچال نگهداری شود ماندگاری آن به شدت کاهش می یابد و طعم دلنشین و تازه خود را از دست می دهد. حتی ممکن است رطوبت خود را تا حدودی از دست بدهد. خرماهای تر چنانچه در دمای پایین نگهداری نشوند مکانی برای رشد میکروب ها حاصل می آورند. مزه ترش در خرما نشان دهنده فساد آن است و بهتر است از مصرف آن خود داری شود.

اگر میزان مصرف خرمای شما پایین است بهتر است آن را در فریزر نگهداری کنید تا تازگی و رطوبت آن به طور کامل حفظ شود. برای این کار کافیست خرما را درون یک ظرف درب دار قرار داده و درون فریزر قرار دهید و یا خرما را درون کیسه فریزر بریزید و هوای آن را خارج کنید. برای مصرف مجدد حدود سه ساعت قبل بایستی از فریزر خارج کنید و در دمای اتاق بگذارید تا یخ آن ذوب شود. همچنین می توانید آن ها را درون آب گرم قرار دهید تا زود تر آماده مصرف شوند.

نگهداری از خرماهای خشک و نیمه خشک نسبت به خرما های تر راحت تر است و می توان آن ها را در دمای آشپز خانه و خارج از یخچال نگهداری کرد. کافیست به دور از نور و حرارت باشند. در این صورت می توانید آن را به مدت یک سال نگهداری کرد.

بهتر است قبل از مصرف خرما آن را مانند هر میوه دیگری بشویید. چرا که ممکن است انواع میکروب ها بر روی آن وجود داشته باشند. به علاوه گرو غبار موجود در مناطق جنوبی بر روی محصولات کشاورزی حاصل از این مناطق می نشیند که نیاز به شست و شو را دو چندان می کند.

با انواع خرما در ایران آشنا شوید

یکی از عواملی که می تواند در بهبود کیفیت خرما نقش داشته باشد پرورش انواع مختلف خرما است. حدود ۴۰۰ نوع خرما در جهان وجود دارد که از نظر رنگ، طعم، اندازه، شکل و خواص با یکدیگر متفاوت اند. برخی از معروف ترین و محبوب ترین انواع خرما در ادامه معرفی خواهند شد.

 1. خرما پیارم: یکی از با کیفیت ترین و پر طرفدار ترین انواع خرما خرما پیارم است. این خرما به خرما شکلاتی معروف است و صادرات آن نیز از رونق بالایی برخوردار است. مرغوب ترین خرما پیارم در شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان و بندر عباس کشت می شود.
 2. خرما مضافتی: یکی از خوش طعم ترین انواع خرما خرما مضافتی است که بیش از نیمی از تولیدات خرما در کشور را به خود اختصاص داده است. این خرما دارای رطوبت بالایی است به همین علت طعم منحصر به فردی را داراست. بهترین خرمای مضافتی در شهرهایی مثل بم، سراوان و بهبهان کشت و به بازار فروش عرضه می شود.
 3. خرما کبکاب: این خرما در حالت رسیده به رنگ قهوه ای دیده می شود. دارای پوسته ضخیمی بوده و بیضی شکل است. این خرما در دسته خرما های تر قرار می گیرد. برداشت آن در اواخر شهریور است از نظر اقتصادی اهمیت ویژه ای دارد.
 4. خرمای دگلت نور: این خرما در گذشته تنها در کشور عراق کشته شد اما امروزه یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع خرماهای تولید شده در جنوب کشور می باشد. کشورهای عربی و اروپایی خواهان این نوع خرما برای واردات هستند.
 5. خرما شاهانی: این خرما ظاهری کشیده و نوک تیز دارد. رنگ آن قهوه ای است و بیشتر در استان فارس کشت می شود. خرما شاهانی جز انواع خرماهای تر می باشد اما می توان آن را به صورت خشک هم برداشت کرد. این خرما نسبت به سایر انواع خرما از قند بالاتری برخوردار است بنابراین به کسانی که قند خون بالایی دارند توصیه می شود از این خرما استفاده نکنند.
 6. خرما زاهدی: خرما زاهدی دارای رنگ خاص و مخصوص به خود می باشد. این خرما جزو دسته خرماهای خشک است و انبار کردن و نگهداری از آن بسیار راحت است. به همین علت جزو انواع خرمای پرفروش در کشور طبقه بندی می شود. مرغوب ترین نوع خرما زاهدی دارای رنگ قهوه ای روشن و شکلاتی می باشد.
 7. خرما مرداسنگ: این خرما در طبقه خرماهای خشک و نیمه خشک قرار دارد و بیشتر در شهرستان جیرفت پرورش داده می شود.

معتبرترین فروشگاه خرما درجه یک در حاجی آباد

معتبرترین فروشگاه خرما درجه یک در حاجی آباد معتبرترین فروشگاه خرمای درجه یک در حاجی آباد ارائه دهنده انواع خرما در بسته بندی های متنوع به سراسر کشور به صورت مستقیم و غیر مستقیم می باشد. این فروشگاه به صورت روزانه و آنلاین قیمت انواع خرما را در دسترس مشتریان خود قرار می دهد بنابراین اگر شما میخواهید از قیمت خرما مطلع شوید اما از مراکز معتبر فروش آن فاصله دارید و یا فرصت رفتن به این مراکز را ندارید می توانید به صورت آنلاین از قیمت ها اطلاع یابید.

معتبر ترین فروشگاه خرما در حاجی آباد توانسته در بین رقبا اعتبار بیشتری کسب کند چرا که این فروشگاه با کیفیت ترین و مرغوب ترین انواع خرما را در تمام فصول سال عرضه می دارد.

فروشگاه اینترنتی خرمای درجه یک در حاجی آباد این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید قیمت و کیفیت محصولات را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین و به صرفه ترین نوع را انتخاب کنید. از همین رو میتوانید خرید مطمئن و مقرون به صرفه را تجربه نمایید. برای ثبت سفارش می بایست به سایت این فروشگاه سر داده و محصول مورد نظر خود را در حجم و اندازه دلخواه انتخاب کرده و گزینه افزودن به سبد را انتخاب نمایید و یا درخواست مشاوره خرید خرما را انتخاب کنید تا مشاوران فروش با شما ارتباط برقرار کنند و اطلاعات لازم در مورد انواع آن را در اختیار شما قرار دهند. در این صورت شما می توانید بدون پرداخت هزینه با انواع خرما و خواص و ویژگی های آن ها به طور کامل آشنا شوید.

یکی از مزیت های این فروشگاه نسبت به سایر فروشگاه های موجود در سراسر کشور این است که با حذف واسطه ها به طور مستقیم از تولید کننده خرید می کنید، لذا کمترین قیمت ممکن را در مقابل بالا ترین می پردازید. به همین علت خرید از این فروشگاه به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.

فروش مرغوب ترین خرما با تخفیف در حاجی آباد

 1. اگر می خواهید خرمای تازه و یا خرما خشک را خریداری کنید بهتر است نکاتی را هنگام خرید به خاطر داشته باشید تا بتوانید از تمامی خواص خرما از جمله انواع ویتامین ها و مواد معدنی به نحو احسن برخوردار شوید. برخی از این نکات عبارتند از:
 2. خرمایی را انتخاب کنید که دارای پوست نازکی باشد. خرما هایی که پوست نازکی دارند از طعم بهتری برخوردارند.
 3. خرمایی را که می خواهید خریداری کنید بو و یا مزه کنید؛ اگر بو یا مزه ترشیدگی داشت از خریداری آن خودداری کنید.
 4. یکی از نشانه های خرمای کهنه و مانده شکرک زدن آن است. خرمای شکرک زده فاسد نیست اما نشان دهنده نگهداری نامناسب و طولانی مدت است. پس بهتر است آن را نخرید.

در صورتی که تشخیص خرمای مرغوب و تازه برای شما مشکل است می توانید از مراکز معتبر فروش این محصول خرید کنید. فروش مرغوب ترین انواع خرما با تخفیف ویژه در حاجی آباد به صورت مستقیم و در سراسر کشور به صورت غیر مستقیم انجام می شود.

محصولات ارائه شده در این مرکز فروش از کیفیت بالایی برخوردارند و بنابر این شما می توانید خریدی مطمئن و مقرون به صرفه را با ما تجربه کنید.

برای این کار کافیست به سایت فروش این محصولات مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را از بین انواع و اقسام خرمای مرغوب انتخاب کنید.

خرید خرما با کمترین نرخ از بازار حاجی آباد

خرید خرما با کمترین نرخ از بازار حاجی آباد خرید خرما با کمترین نرخ از بازار حاجی آباد به صورت مستقیم و غیر مستقیم به طور خرده و عمده امکان پذیر می باشد. اگر شما قصد خرید خرما 2 کیلویی را دارید پیشنهاد ما به شما خرید عمده آن است چرا که علاوه بر خرید محصولی با کیفیت و درجه یک از تخفیف ویژه خرید عمده برخوردار می شوید.

چنانچه مایل به خرید خرما با کمترین نرخ هستید اما از مراکز معتبر فروش آن فاصله دارید و یا امکان رفتن به این مراکز برای شما فراهم نیست می توانید این محصول را به صورت آنلاین و از طریق همین سایت که سایت رسمی فروش انواع خرما حاجی آباد است سفارش داده و خریداری نمایید.

پس از ثبت سفارش مشاوران فروشگاه شما ارتباط برقرار کرده و پس از پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با کیفیت و قیمت محصولات ارائه شده محصول مورد نظر شما را در اسرع وقت در به منزل تان ارسال می کنند. در این صورت شما علاوه بر هسته هزینه‌های مربوط به رفت و برگشت در وقت خود صرفه جویی می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما