خرید ارزان خرمای بسته بندی مستقیم از تولیدی

نکته مهم این است که در رابطه با خرید خرمای بسته بندی به صورت تازه، نباید به چروک بودن یا نبودن آن توجه کنید. خرمایی که حالت شکرکی دارد، نباید مورد استفاده قرار گیرد. اگر می خواهید حجم زیادی از خرما را نگهداری نمایید، بهتر است خرما های خشک یا نیمه خشک انتخاب کنید. در زمان خرید خرما باید به نشان های استاندارد روی بسته بندی خرما توجه کنید. نه فقط به کیفیت، بلکه به تمام موارد حساس باید دقت کنید.

خرید ارزان خرمای بسته بندی مستقیم از تولیدی

عوامل موثر بر کیفیت خرمای بسته بندی مرغوب

عوامل موثر بر کیفیت خرمای بسته بندی مرغوب کیفیت محصولات خوراکی مختلف از جمله خرما جهرم، یکی از پارامترهای بسیار مهم و تاثیرگذار در کسب رضایت مندی خریدار و تعیین قیمت محصول در بازار مصرف به شمار می آید. تعیین کیفیت خرما پیش از مصرف با استفاده از روش های مختلف آزمایشگاهی انجام شده و پارامترهای مختلفی مانند طعم، وضعیت ظاهری میوه، نظافت و سلامت محصول را شامل می شود.

اندازه محصول، رنگ، سلامت بافت، کرم خوردگی، له شدگی، ترشیدگی، شکرک زدن و حضور میکرو ارگانیسم های بیماری زا و افزایش دهنده روند فساد و از دست رفتن طراوت و سلامت محصول، از مهمترین خصیصه های مورد بررسی به منظور تعیین کنترل کیفی خرما بوده و پیش از بسته بندی و عرضه محصول به بازار مصرف، بررسی و تعیین خواهند شد.

به شکل کلی نشانه ها و راه های تشخیص خرمای بی کیفیت از خرمای تازه، بسته به نوع خرما و شرایط نگهداری آن کاملا متفاوت است. اما به شکل کلی می توان نشانه های بی کیفیت بودن و نامرغوب بودن خرما را به چندین شکل کلی به شرح زیر بیان نمود.

۱_ یکی از مهمترین نشانه های عدم مرغوبیت خرما، شکرک زدن و یا اصطلاحا ایجاد کریستال های رنگی در ساختار پوست و گوشت خرما است. این تغییر شکل نشان دهنده فساد محصول نبوده و تنها نوعی تغییر ماهیت نامطلوب به دلیل نگهداری در دمای نامناسب به شمار می آید.

2. فساد میکروبی و به دنبال آن ترش شدگی خرما، یکی از ویژگی های نامطلوب ایجاد شده به دنبال رشد مخمرها، کپک و باکتری های مولد فرایند تخمیر در خرما است. در این فرایند قند موجود در خرما به اسید استیک تبدیل شده و بوی نامطلوبی مانند سرکه ایجاد خواهد نمود.

3. کرم خوردگی حالتی ناخوشایند و نشان دهنده عدم مرغوبیت خرما به دنبال فرآیند ناصحیح انبار کردن آن در جای نا مناسب و شرایط نامطلوب دارد.

استانداردهای لازم در صادرات خرمای با کیفیت

ایران با صادرات بیش از 400 هزار تن خرما به صورت سالانه، در رتبه سوم صادرات خرما در جهان قرار گرفته است. ایران از نظر سطح زیر کشت خرما در جهان مقام اول را دارد و سالانه مقادیر زیادی از این محصول تولیدی به بازار های کشورهای دیگر راه پیدا کرده و باعث رونق صادرات خرما می شود. از این رو ایران با تولید انواع خرمای مرغوب صادراتی مانند ارقام مضافتی، پیارم شیره دارو… از کشورهای مهم تولیدکننده ی خرما به شمار می رود.

فرآیند صادرات کالا نیازمند رعایت قوانین و گرفتن مجوز هایی است که در این مقاله به معرفی آن ها مانند مجوز صادرات خرما می پردازیم. صادرات کالا یک فرآیند پیچیده می باشد که از گرفتن سفارش خارجی یا نیاز بازار خارجی آغاز شده و و با تحویل کالا در مقصد و تسویه پول به پایان می رسد.

انجام این فرآیند نیازمند تجربه و دقت بسیار بالایی است که در صورت خطا در آن می تواند خسارات زیادی به بار آورد. اولین گام برای شروع صادرات خرما، اطلاع کامل از بازار هدف است که جز مهم ترین بخش های این فرآیند محسوب می شود. اطلاع از میزان صادرات به بازار هدف و وجود رقبا در این بازار و همچنین اطلاع از قیمت خرما در بازار هدف و کمک بزرگی به برنامه ریزی برای صادرات خرما می کند.

اطلاعات از نحوه بسته بندی و قیمت در بازار به ما کمک می کند با واقعیت های بازار جدید آشنا شده و محصولی متناسب با بازار هدف آماده کنیم. برای آشنایی با بازار هدف راه های زیادی وجود دارد که از رایج ترین آن ها استفاده از شرکت های واسط و جمع آوری میدانی اطلاعات از بازار هدف می باشد. گاهی یک سفر به کشور مورد نظر و دیدن بازار به ما کمک فراوانی در شناخت فرهنگ، بازار و شناسایی موقعیت های تجاری می کند.

یافتن فروشنده معتبر برای صادرات خرما یکی از مهمترین بخش های صادرات کالا که مشخص کننده ی سود تجارت در یکی بازار رقابتی است مربوط به خرید کالا در بازار مبدا می باشد! برای خرید و فروش خرمای صادراتی ایران و همچنین اطلاع از قیمت خرمای صادراتی می توانید از بازار باسکول استفاده کنید. با استفاده از شبکه ی تامین کنندگان و فروشندگان حاضرفارس در بازار باسکول، می توانید در هر ساعت از شبانه روز از بهترین تامین کنندگان استعلام قیمت بگیرید و یا با ثبت درخواست خرید از فروشندگان زیادی به صورت همزمان قیمت دریافت کرده و بهترین قیمت موجود در بازار را بیابید.

روش های مناسب نگهداری از خرما

روش های مناسب نگهداری از خرما بسیاری از ما پس از خرید خرما آن را خارج از یخچال نگهداری می کنیم اما این کار ماندگاری خرما را کاهش می دهد. یک ذخیره سازی خوب می تواند رطوبت، طعم و مزه خرما را حفظ کند. برای ذخیره سازی خرما به مدت طولانی تر و حفظ مزه آن از ترفندهای زیر کمک بگیرید. خرما را درون یخچال نگهداری کنید: خرما های تر را درون یخچال نگهداری کنید، زیرا خرما های مرطوب می توانند مکانی برای رشد موجودات میکروسکوپی باشند.

گذاشتن خرما درون یخچال سبب می شود مزه خرما حفظ شود و از فاسد و ترش شدن آن جلوگیری گردد. خرماهای تازه در صورت بسته بندی درست تا حدود هشت ماه در یخچال می مانند و خرماهای خشک را می توان تا یک سال در یخچال نگهداری نمود. مراقب باشید که خرما را پیش خوراکی بو دار مانند سیر نگذارید، زیرا خرما خیلی زود به خود بو می گیرد. خرما در درون فریزر نگهداری کنید: بهترین مکان برای ذخیره سازی خرما برای یک مدت طولانی فریزر شما خواهد بود.

خرما ها را درون یک کیسه پلاستیکی سطلی زیپ دار قرار دهید و هوای اضافی آن را خارج کنید. وجود هوا درون کیسه می تواند زمان فاسد شدن مواد غذایی را سرعت ببخشد. فضای یک سانتی متر برای خرما ها در نظر بگیرید که در صورت یخ زدن خرماها، با افزایش حجمی که پیدا می کنند، باعث پاره شدن کیسه ذخیره سازی نشوند. روی خرما ها تاریخ بنویسید تا بیش از حد خرما درون کیسه پلاستیکی نماند. خرما را در انتهایی ترین بخش فریزر ذخیره سازی کنید تا زمان ذخیره سازی آن افزایش یابد و دیرتر خراب شود. اینگونه وقتی برق قطع شود، وسایل منجمدی که در انتهای ترین بخش فریزر قرار دارند، دیر تر یخ شان آب می شود و سالم می مانند.

شما می توانید با یک بسته بندی خوب خرما را تا 3 سال در فریزر نگهداری کنید. وقتی خرما ها را از درون فریزر خارج کردید، اگر با طعم و یا بوی نامطلوبی رو به رو شدید به هیچ وجه آن ها را مصرف نکنید. نکات نگهداری خرمای خشک خرمای خشک را می توانید در هوای اتاق نگهداری کنید. خرماهای خشک و نیمه خشک را می توانید در دمای اتاق نگهداری کنید. در پاسخ به سوال برخی از شما کاربران در این رابطه باید بگوییم که خرما ها را بهتر است درون ظرف سر بسته بریزید و این ظرف اگر شیشه ای باشد بهتر است.

خرما ها را دور از دسترس حشرات، درون کمد و یا ظرف میوه ذخیره سازی کنید. خرما ها را زیر نور مستقیم خورشید و کنار اجاق گاز قرار نگیرند. خرما را در جایی خشک و خنک نگهداری کنید. زیرا گرما سبب فاسد شدن خرما ها می شود. در صورت نگهداری در کابینت منزل خرما ها یک ماه بیشتر قابل استفاده نیستند پس سعی کنید در یک زمان مناسب خرما ها را مصرف کنید.

هنگام خرید خرما به چه نکاتی باید توجه کنیم

اگر خرمایی را باز نمودید و دیدید که خرما حالت شکرک زدگی دارد، آن را مصرف نکنید. چرا که به معنای کهنگی و ماندگی خرما است. اگر می خواهید حجم زیادی از خرما را خریداری کنید، بهتر است خرما های خشک و یا نیمه خشک را انتخاب کنید. در این صورت این خرما ها راحت تر نگهداری می شوند و ماندگاری بیشتری نسبت به خرما های تر و مرطوب دارند.

در زمان خرید خرما بسیاری از افراد تنها کیفیت آن را در نظر می گیرند، اما تنها این مورد کافی نیست. در زمان خرید باید به نشان های استاندارد روی بسته بندی خرما توجه کنید. چرا که نشان استاندارد برای سلامت خرما ضروری است. حتما به نوع بسته بندی نیز توجه کنید چرا که بسته بندی خرما باید براساس اصول استاندارد باشد، جنس بسته بندی باید مناسب باشد. در بسته بندی ها نباید هیچگونه حشره و گیاه باشد. همچنین بسته بندی نباید ضربه خورده یا شکسته باشد.

نکته دیگر در رابطه باخرید خرما رنگ آن است. هر کدام از خرماها یک رنگ مشخص دارد که مشخص می کند که خرما رسیده است. گرچه باید به این نکته توجه کنید که خرما رنگ های متعددی را تا مرحله رسیدن تجربه می کنند ولی در نهایت به یک رنگ خاص در می آید.

پخش خرمای بسته بندی بدون واسطه از کارخانه

پخش خرمای بسته بندی بدون واسطه از کارخانه از جمله روش های پخش خرما کبکاب مرغوب، پخش عمده بدون واسطه است که در این روش به علت عدم وجود واسطه و توزیع و پخش مستقیم این محصول از تولید کننده به مصرف کننده، هزینه های اضافی حذف می شود و قیمت این خرما به طور چشمگیری کاهش می یابد و به همین علت بسیاری از متقاضیان از این روش پخش برای خرید این محصول استفاده می کنند.

خرما یکی از میوه های کاملا طبیعی و مقوی می باشد که اکثرا در مناطق جنوبی کشور و به صورت درخت های نخل رشد می کنند. خرما دارای انرژی بسیار زیادی می باشد و طبع آن گرم و تر است. در بسیاری از آیات قرآنی، به خواص بی نظیر خرما اشاره شده است و همچنین در طب سنتی برای درمان انواع بیماری ها، تقویت قوای بدن و غیره از خرما استفاده ی فراوانی می شود.

خرما دارای انواع مختلفی است که از جمله ی آن ها می توان به خرمای کبکاب اشاره کرد. از خصوصیات این خرما می توان به نیمه خشک یا تر بودن آن اشاره کرد که پوست آن در قیاس با سایر خرما ها کمی ضخیم تر است. از ویژگی های خرمای مرغوب کبکاب، می توان به تیره بودن رنگ آن، سراسر از شیره و میزان چسبندگی بالا، گوشتی بودن، بیضی بودن هسته ی آن و غیره اشاره کرد. از مهمترین خواص عالی کبکاب می توان به سرشار بودن آن از انواع ویتامین های A، C، E ، انواع مواد معدنی مانند: پتاسیم، منیزیم، فسفر و غیره اشاره کرد.

خرمای کبکاب منبع قوی از فیبر می باشد که وجود همین فیبر سبب بهبود عملکرد روده ها، درمان یبوست و حتی مانع از ایجاد یبوست در فرد می شود. وجود ویتامین ها C و D در این نوع خرما سبب افزایش لطافت و درخشندگی پوست، ترمیم سلول های آسیب دیده، درمان انواع آکنه ها و لکه های پوستی و غیره می شود.

عرضه خرمای بسته بندی با کیفیت زیر قیمت بازار

خرما تنوع بسیار بالایی دارد و در انواع مختلف و مدل های گوناگون در بازار عرضه می شود و افراد بسته به سلیقه خود بهترین و با کیفیت ترین خرما را انتخاب می کنند و آن را با کیفیت عالی و درجه یک انتخاب و تهیه و همچنین خریداری می نمایند و از آن استفاده می کنند. این محصول دارای خواص درمانی فوق العاده ای می باشد به طوری که از جمله خواص درمانی آن می‌توان به درمان افت فشار و همچنین کم خونی اشاره کرد.

این محصول قند طبیعی دارد و خوردن بیش از اندازه آن نیز منجر به مشکلاتی می‌شود. پس در نتیجه هنگام خوردن این محصول باید دقت زیادی کرد و آن را به اندازه میل نمود. با قرار دادن روزی یک یا دو خرما در رژیم غذایی روزانه افراد می‌توانند بدن سالم و سلامت داشته باشند و از هرگونه بیماری دور شوند. عرضه خرما بسته بندی با کیفیت عالی و درجه یک و همچنین بسیار تازه باعث شده است.

این محصول موفق شده تا طرفداران زیادی را در سرتاسر جهان به خود جذب کند و در نتیجه توجه افراد زیادی را به خود جلب نماید. به طوری که افراد با هر سلیقه ای این محصول را انتخاب می کنند و آن را خریداری می نمایند.

فروش ویژه خرمای بسته بندی درجه یک در کشور

فروش ویژه خرمای بسته بندی درجه یک در کشور برای فروش خرمای بسته بندی شده با قیمت عالی راه های زیادی وجود دارد، از جمله می توان به روش حضوری برای فروش اشاره کرد. در این روش باید از فروشگاه های معتبری که در زمینه وجود دارد، استفاده کنید. البته راه های مطمئن دیگری نیز وجود دارد.

از جمله این راه ها می توان به روش غیر حضوری نیز برای فروش این نوع محصول استفاده کرد. در این روش از فروشگاه اینترنتی و آنلاین استفاده می شود. این روش دارای مزایای بسیار زیادی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما