خرید بی واسطه خرما جنوب با بهترین کیفیت

خرما از محصولات کشاورزی خاص در مناطق جنوبی کشور می باشد که شامل انواع مختلفی بوده و با توجه به دارا بودن شرایط آب و هوایی مناسب از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد، خرید بی واسطه خرما جنوب با بهترین کیفیت سبب می شود تا خریداران بتوانند علاوه بر سفارش این ماده غذایی در سطح کیفیت های جهانی، آنها را با نرخ پایین و قیمتی بسیار پایین و مناسب خریداری کنند.

خرید بی واسطه خرما جنوب با بهترین کیفیت

نحوه صادرات خرما از راه های زمینی

نحوه صادرات خرما از راه های زمینی صادرات بخشی از چرخه اقتصادی کشور می باشد که می تواند به درآمدزایی و ورود ارز به داخل کشور کمک بسیار زیادی کند به همین علت خرما یکی از محصولات صادراتی در کشور می باشد که توانسته در بسیاری از کشورهای مختلف از جمله کشورهای آسیایی و اروپایی از فروش خوبی برخوردار گردد.

صادرات خرما به روش های زمینی، دریایی و هوایی انجام می شود که هر کدام از روش های نامبرده دارای حقوق گمرکی و تعرفه متفاوتی می باشند و شرکت‌ های صادراتی با توجه به شرایط و موقعیت کشورهای هدف آنها را به روش‌ های گوناگونی صادر می‌ کنند.

صادرات خرما از راه های زمینی توسط کانتینرهای بزرگ انجام می شود که برای صادرات انتخاب می‌ شوند، به همین علت تاجران با دریافت سفارش از کشورهای مختلف حجم زیادی از این ماده غذایی را در بسته بندی های مناسب قرار می دهند و برای صادرات به کشورهای مختلف آماده می نمایند.

نحوه صادرات خرما از راه های زمینی به این صورت می باشد که ابتدا تاجر یا تولید کننده‌ این ماده غذایی بعد از آنکه مذاکرات و بازاریابی های خود در کشورهای متقاضی را انجام داد، زمینه صادرات این محصول به کشورهای مختلف را فراهم می کند، سپس با دریافت کد بازرگانی، کد معرفی محصول، بیمه کالا و دریافت نامه بازرسی، قیمت گذاری، بسته بندی، بار زدن و بسیاری مراحل مختلف دیگر، موفق می شود تا زمینه صادرات این محصول به کشورهای متقاضی را فراهم کند و آنها را با بهترین کیفیت و با روش های کاملاً قانونی به کشورهای هدف صادر کند.

درجه بندی کیفی انواع خرما موجود در بازار

درجه بندی کیفی انواع خرما موجود در بازار با توجه به تنوع زیادی که در انواع خرما وجود دارد سبب شده تا این محصول نیز از لحاظ کیفی دارای درجه بندی های مختلف و متفاوتی باشد و هر نمونه خرمایی که در بازار عرضه می شود با دارا بودن ویژگی های مختلف، از کیفیت متمایزتری نسبت به نمونه های دیگر برخوردار خواهد بود.

در این بخش از مقاله درجه بندی کیفیت انواع خرما موجود در بازار را باهم مورد بررسی قرار می‌ دهیم.

خرما رطب مضافتی، یکی از نمونه خرماهای پرفروش می باشد که تقریباً در تمام فروشگاه های کوچک و بزرگ در سراسر کشور یافت می شود، چرا که این محصول دارای خصوصیاتی از قبیل گوشته نرم و شیرین و کیفیت بسیار خوب می باشد و با توجه به مجلسی بودن آن از کیفیت بالایی برخوردار است.

خرما زاهدی، نوع دیگری از این محصول به شمار می رود که دارای رنگ قهوه ای تیره تا سیاه می باشد و علاوه بر آن با دارا بودن طعم شیرین و موارد مصرف زیادی که دارد همواره جزو نمونه های مرغوب و باکیفیت در بازار داخلی کشور خرید و فروش می‌ شود.

خرما کبکاب نمونه دیگری می باشد که این محصول نیز از لحاظ کیفی جزو نمونه های مرغوب به شمار می رود و دارای بازار خرید و فروش بسیار خوبی در کنار سایر نمونه های دیگر خواهد بود.

خرمای دشتستانی به دلیل دارا بودن شیره جزو خرماهای مرغوب محسوب می‌ شود، اما این محصول علاوه بر مصرف غذایی برای تهیه شیره خرما نیز بسیار مناسب بوده و توجه بسیاری از تولید کنندگان را به خود جلب نموده است.

خرماهای با کیفیت از لحاظ اندازه، طعم، رنگ، میزان آفت، سالم بودن و سایر ویژگی‌ های مختلف دیگر در درجات یک، دو و سه قرار می گیرند و هر کدام از آنها با توجه به درجه بندی کیفی خود از قیمت های مختلفی نیز برخوردار می باشند.

عوامل موثر بر کیفیت انواع خرما

عوامل موثر بر کیفیت انواع خرما یکی از مهمترین عوامل و فاکتورهای که می‌ تواند بر میزان فروش بالای انواع خرما در بازار کشور یا کشورهای مختلف تاثیر گذارد کیفیت آن می باشد و همواره خرماهای باکیفیت به دلیل ویژگی های مختلف از جمله طعم و میزان ماندگاری خود از فروش بهتری برخوردار خواهند بود.

یکی از مهمترین عوامل موثر بر کیفیت انواع خرما شرایط تولید و فرآوری آن می‌ باشد، چرا که باید از لحاظ دما و درجه حرارت محیط در شهرها و مناطقی تولید شود که مستعد تولید این ماده غذایی می باشند، بنابراین تولید کنندگان با شناخت این ویژگی می توانند خرماهای مناسبی را تولید کنند.

چیدن خرما از نخلستان‌ ها به صورت دستی و یا توسط دستگاه انجام می‌ شود، و در هر دو روش احتمال آسیب دیدن خرما وجود دارد و برای اینکه خرماها با کیفیت عالی از درخت جدا شده و تمام ویژگی های ظاهری خود را حفظ کنند، استفاده از دستگاه های مخصوص برای این امر می تواند بر حفظ کیفیت خرما تاثیر گذارد.

بسته بندی آنها درون ظرف های بهداشتی و سالم نیز از دیگر عوامل موثر بر کیفیت خرما می باشد. عدم دارا بودن شکرک، عدم دارا بودن کرم و آفت، تولید بهداشتی، بسته بندی استاندارد و موارد مختلف دیگر می‌ تواند بر کیفیت این ماده غذایی تاثیر گذار هستند.

فروش مستقیم خرما با نازلترین قیمت در جنوب

فروش مستقیم خرما با نازلترین قیمت در جنوب خرما جنوب شامل انواع مختلفی مانند خرما زاهدی، خرما بم، خرما پیارم، خرما خاصویی، خرما خارک و غیره می باشد که با رنگ های زرد، سیاه، عسلی، قهوه ای و رنگ های دیگر در بازار داخلی خرید و فروش می‌ شود.

فروش مستقیم خرما با نازلترین قیمت در جنوب توسط واحد فروش و عرضه کننده این ماده غذایی انجام می گردد و قیمت پایین این محصول به دلیل عدم حضور واسطه گران در فروش این ماده غذایی می باشد که هیچ نقشی نداشته و این امر سبب می‌ شود تا خریداران مستقیماً و بدون پرداخت هزینه های اضافی این محصول را خریداری کنند.

عرضه و فروش خرما زاهدی عمده و همچنین انواع خرماهای جنوب از طریق این سایت اینترنتی انجام می‌ شود و این اطمینان به خریداران این ماده غذایی در سراسر کشور داده می‌ شود تا بتوانند آنها را با نرخی بسیار عالی و مناسب ثبت سفارش کرده و با شرایط مناسبی خریداری کنند.

متقاضیانی که قصد خرید این محصول را دارند می‌ توانند از طریق راه‌ های موجود در این سایت با ما در ارتباط بوده و این نمونه خرما را که از قیمت پایین و مناسبی برخوردار می باشند را به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما