خرید عمده خرما پیارم مضافتی با بهترین کیفیت

خرید عمده خرما پیارم مضافتی با بهترین کیفیت توسط این مجموعه انجام می گیرد، خرما از جمله میوه هایی است که از قدیم به دلیل خواص و مقوی بودن آن به مصرف آن توصیه اکید شده است، از فواید این میوه پرارزش حتی در کتب آسمانی هم آمده است، از این رو قیمت خرما پیارم درجه یک با کیفیت حداکثری و بسته بندی بهداشتی و حجم های متغیر بسیار مناسب عرضه می شود، که با فروش مستقیم آن و حذف واسطه ها به نوعی صرفه جویی در زمان و هزینه خریدار محترم می گردد.

خرید عمده خرما پیارم مضافتی با بهترین کیفیت

بررسی هزینه های انبارداری خرما در ایران

بررسی هزینه های انبارداری خرما در ایران خرما از جمله میوه هایی است که برای نگه داری آن نیاز به شرایط خاص و به نوعی آشنایی کافی با نحوه ی انبار داری و ذخیره سازی آن می باشد، با توجه به این موضوع در ادامه به بررسی هزینه های انبار داری خرما در ایران می پردازیم:

خرما باید در دمای نسبتا پایین، بعد از چیده شدن نگه داری می شود، و برای ذخیره سازی انواع خرما در انبار، نیاز به توجه نکاتی است، خرماها بعد از چیده شدن، قبل از ورود به بازار فروش و صادرات به قسمت انبار هدایت می شوند، هزینه حمل و نقل از نخلستان ها تا قسمت انبار اولین هزینه در ذخیره سازی آن است.

مرحله دوم پاکسازی خرما و بسته بندی ویژه و بهداشتی خرما می باشد که خرماها ابتدا کاملا ضدعفونی شده و در ظروف و کارتن های در بسته قرار داده می شود، هزینه ی مواد ضدعفونی کننده و ظروف مورد نظر نیز از جمله هزینه های اضافه شده در این بخش است.

محل ذخیره سازی نیز یکی دیگر از هزینه های عمده در انبار داری خرما است که باید اجاره بها و حتی خرید آن کاملا پرداخت شود.

مختصری درباره مشکلات تولید خرما در ایران

مختصری درباره مشکلات تولید خرما در ایران همان طور که می دانید خرماها انواع مختلف دارند که کشور ایران نیز یکی از قطب های کشت و برداشت خرما در جهان می باشد که انواع خرما در ایران برداشت می شو از جمله خرما کبکاب، خرما پیارم، خرما مضافتی، خرما اهوازی و غیره می باشد که هریک ویژگی خاص خود را دارند.

خرما از جمله میوه هایی است که کشور ایران از جمله کشورهای قرار گرفته در رده‌های اول در کشت و برداشت آن می باشد و انواع مختلف از خرما در شهرهای جنوبی کشور برداشت می شود، اما یکی از خرما های معروف ایران خرما پیارم مضافتی می باشد که بومی شهر های طارم، جیرفت می باشد و به دلیل ظاهر مناسب و طعم مطلوب و همواره شیرین به خرما مجلسی صادراتی نیز معروف است در ادامه مختصری درباره مشکلات تولید خرما در ایران می پردازیم:

  • خرما از جمله میوه هایی است که در شرایط اب و هوای گرم و خشک رشد و نمو می یابد و نیاز به نور خورشید زیاد است، کشور ایران از آنجا که دارای مناطق کویری بسیار است، از نظر شرایط آب و هوایی، مناطق جنوبی بسیار مناسب برای کشت درختان خرما است، اما باید خاطر نشان کرد مناطق کوهستانی وسرد و خشک ایرلن نیز وسعت زیادی دارد که از این لحاظ وسعت زیر کشت درخت خرما برای این کشور را کم می کند، پس به طور کلی افراد بومی استان های شمال غرب، قادر به کشت این محصول در این مناطق نخواهند بود.
  • کاهش نقدینگی و مشکلات اقتصادی در چند سال اخیر، کشاورزان را با مشکل در خرید نهال نخل خرما، ملزومات کشاورزی و… رو به رو کرده است که بدون شک، یکی از بزرگترین مشکلات در تولید خرما در ایران است.

توصیه هایی کاربردی برای خرید خرما به صورت عمده

توصیه هایی کاربردی برای خرید خرما به صورت عمده خرما، از جمله میوه های کشت شده در ایران می باشد که ویژگی های بارزی دارد که آن را از دیگر انواع خرما خارجی متمایز می کند. این نوع خرما یکی از خرمای اصیل ایرانی می باشد، که در خرید خرما باید به برخی ویژگی آن توجه کرد. اولین مشخصه ی آن رنگ قهوه ای تیره آن می باشد، البته باید خاطر نشان کرد که رنگ خرما در هنگام رسیدن کامل به رنگ قهوه ای تیره است و در هنگام نارس بودن رنگ زرد و گاهی قهوه ای روشنی دارد. خرما گاهی در پوست رویه آن شیره ی کمی نیز وجود دارد که باعث شده در اصطلاح به آن خرما عسلی نیز بگویند. خرما پیارم در مرحله ی اولیه رشد و نارس بودن برخلاف دیگر خرماها طعم تلخی دارد، که باعث عدم استفاده از آن در مرحله نارس بودن می کند. با توجه به این موضوع در ادامه به توصیه های کاربردی برای خرید خرما به صورت عمده می پردازیم:

  • بسته بندی مناسب و بهداشتی از جمله مهم ترین ویژگی های یک خرمای با کیفیت است که باید در هنگام خرید به آن توجه کرد، خرما در بسته بندی کارتی و ظروف یکبار مصرف درب دار، بهترین روش در بسته بندی خرما می باشد.
  • از نظر شکل ظاهری نیز باید اینگونه بیان کرد که انواع خرما ایرانی دارای چروکهای ریزی در پوسته ی خود می باشد که باعث شناخت راحتر آن از دیگر خرماهای خارجی می شود.
  • مراقبت ویژه درختان خرما، مهارت ویژه کشاورز، نحوه ی انبار داری و شرایط نگه داری خرما از جمله عوامل تاثیر گذار در خرما خریداری شده توسط شما می باشد.
  • در هنگام خرید توجه داشته باشید خرما باید دارای ظاهری حبه ای داشته باشد؛ بطوری که چسبندگی در آن ها مشاهده نمی شود.
  • دمای نگه داری در انواع خرما ها بسیار مهم می باشد که بین -۵ تا ۵ درجه متغیر است پس هنگام خرید به نحوه ی ذخیره سازی آن توسط فروشنده توجه کنید.

فروش بی واسطه خرما پیارم مضافتی با قیمت استثنایی

فروش بی واسطه خرما پیارم مضافتی با قیمت استثنایی فروش بی واسطه خرما پیارم مضافتی با قیمت استثنایی توسط این مجموعه به فروش می رشد، این مرکز یکی از مراکز توزیع خرما پیارم مضافتی درجه 1، با کیفیت حداکثری در حجم های متفاوت می باشد که در بسته بندی بهداشتی عرضه میگردد. به دلیل مورد علاقه بودن این میوه مغذی، این مرکز در تلاش است با کیفیت ترین خرما پیارم مضافتی و مرغوب را با بهترین قیمت و با حذف واسطه ها به دلیل صرفه جویی در زمان و هزینه ی خریدار محترم، عرضه نماید.

بازار خرید خرما نیز هم به دلیل تقاضا بالا و هم محبوبیت این محصول از نظر ارزش غذایی رو به رونق است، به طوری که این مرکز از تولید و عرضه کنندگان و حتی صادرات خرمای پیارم تهران در سراسر کشور و جهان است و به صورت اینترنتی با در نظر گرفتن وقت خریدار محترم سعی دارد در سریع ترین زمان ممکن، محصولات خود را چه عمده و یا خرده وبسته بندی شده به دست خریدار برساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما