خرید و فروش خرما کبکاب درجه یک در بازار تهران

خرما کبکاب در کشور ما با کیفیت مطلوب و به فراوانی پرورش می یابد و این محصول دارای طعمی خوش و ارزش تغذیه ای بالا می باشد، که با قیمت بسیار مناسب قابل خریداری می باشد و بر این اساس مورد استقبال مصرف کنندگان می باشد. خرید و فروش خرما کبکاب درجه یک در بازار تهران به صورت تازه و با قیمت بسیار مناسب و ارزان انجام می گیرد و این محصول به صورت عمده توسط فروشندگان معتبر به فروش می رسد.

خرید و فروش خرما کبکاب درجه یک در بازار تهران

بررسی میزان صادرات سالیانه خرما در ایران

بررسی میزان صادرات سالیانه خرما در ایران میزان صادرات سالیانه خرما در ایران بالا می باشد و در واقع ایران پس از مصر دومین کشور صادر کننده خرما می باشد، که ارقام مختلف خرما را با قیمت ویژه و ارزان به خارج از کشور صادر می نماید و توانسته است، بازار خارجی مناسبی را برای صادرات این محصول به دست آورد. خرمای مرغوب ایرانی با توجه به قوانین وارداتی کشور های مختلف، بسته بندی و صادر می شود و با قیمت مناسب و منصفانه ای که دارد، توانسته است، رضایت مشتریان خارجی این محصول را جلب نماید و میزان صادرات این محصول افزایش یابد.

هم اکنون ایران در حدود 8 درصد خرمای صادرتی تولیدی جهان را تامین می نماید و پس از مصر که حدود 15 درصد صادرات این محصول را دارد، در رتبه دوم می باشد، همچنین عراق و عربستان نیز در رتبه های بعدی قرار دارند و بر این اساس جایگاه ایران در صادرات این محصول مناسب می باشد و با تولید و بسته بندی بهتر محصولات می تواند میزان صادرات این محصول را افزایش دهد.

در واقع این محصول با کیفیت مطلوب در کشور ما پرورش می یابد و محصولات تولیدی کشورمان به سبب بهره مندی از شرایط آب و هوایی مناسب دارای سایز درشت و طعم خوش و دلچسب می باشند و همچنین این محصول دارای ارقام مختلفی می باشد، که با قیمت های متفاوت به فروش می رسند.

راهنمای خرید خرما با بهترین کیفیت

راهنمای خرید خرما با بهترین کیفیت برای خرید خرما با بهترین کیفیت، لازم است مصرف کنندگان به خوبی این محصول را بشناسند و مرغوبیت و تازه بودن محصولات را تشخیص دهند تا بتوانند با تشخیص درست، انتخابی مناسب و شایسته داشته باشند و خرید مقرون به صرفه داشته باشند.

  • خرمای تازه و مرغوب دارای ظاهری درشت می باشد و پوست آن به گوشت چسبیده است و این ویژگی از نشانه های تازه بودن محصول می باشد، زیرا محصولاتی که مدت زیادی از تاریخ تولید آنها گذشته است بر اثر گذشت زمان پوست آنها از گوشت فاصله می گیرد.
  • محصولات مرغوب دارای بافتی نرم هستند و همچنین به صورت تمیز و فاقد گرد و غبار می باشند و در واقع این محصولات پس از شستشو، خشک می شوند و سپس در بسته بندی های مختلف کارتنی، مقوایی، سطلی و یکبار مصرف قرار می گیرند.
  • خرمای باکیفیت در بسته بندی کاملا بهداشتی قرار می گیرد و بیشتر ارقام خرما دارای شیره می باشند و وجود شیره از نشانه تازه بودن محصولاتی مانند خرما کبکاب می باشد.
  • خرمای تازه و مرغوب فاقد شکرک می باشد و هر‌چند شکرک نشانه فاسد بودن محصول نیست، اما نشانه این است، که بیش از شش ماه از تاریخ تولید محصول گذشته و محصول به صورت تازه نمی باشد.
  • این محصول فاقد خرمای له شده می باشد و به صورت کاملا سالم می باشد و پوست آن به صورت یک دست و بدون آسیب دیدگی می باشد، که در بسته بندی های مناسب و بهداشتی عرضه می گردند.

بررسی مشکلات فروش خرما کبکاب سطلی در ایران

بررسی مشکلات فروش خرما کبکاب سطلی در ایران فروش خرما کبکاب سطلی در ایران با مشکلاتی مواجه است که لازم است، این مشکلات برطرف گردد، تا محصولات به راحتی عرضه گردند و میزان فروش این محصول افزایش یابد.

  • عدم توزیع مناسب این محصول از جمله عواملی است که سبب کاهش خرید آن می شود و در واقع بازاریابی مناسبی برای این محصول انجام نمی گیرد و این محصول به صورت تازه و به موقع در شهر های مختلف کشور توزیع نمی گردد.
  • خرما کبکاب سطلی هر چند در بسته بندی مناسبی قرار گرفته است، اما توزیع آن به درستی انجام نمی گیرد و یا به صورت تازه به فروش نمی رسد، در حالی که مصرف کنندگان از محصولات مرغوب و تازه بیشتر استقبال می کنند و بر این اساس بهتر است، محصولات به صورت تازه عرضه گردند، تا فروش بیشتری داشته باشند.
  • این محصول با قیمت مناسب در شهرهای مختلف توزیع نمی شود، زیرا توسط واسطه گران در نقاط مختلف کشور توزیع می گردد و به سبب اینکه خرید آن مقرون به صرفه نیست و کیفیت لازم را ندارد، زیاد مورد استقبال مصرف کنندگان قرار نمی گیرد.
  • از جمله مشکلات فروش این محصول عدم دسترسی مناسب و به صرفه مشتریان عمده این محصول در نقاط مختلف کشور می باشد، که توزیع اینترنتی این محصول، فروش آن را راحت کرده است و از این طریق مشتریان بیشتری می توانند این محصول را به صورت تازه و قیمت ارزان خریداری نمایند، ضمن اینکه ارسال این محصول در مدت زمان کوتاه انجام می گیرد و محصولات مرغوب در اسرع وقت در دسترس مشتربان عمده در شهر های مختلف کشور قرار می گیرد.

قیمت خرما کبکاب در فروشگاه های زنجیره ای

قیمت خرما کبکاب در فروشگاه های زنجیره ای قیمت خرما کبکاب در فروشگاه های زنجیره ای بسیار مناسب و ارزان می باشد و این محصول با کیفیت عالی به فروش می رسد و به صورت تازه می باشد، که در بسته بندی های مناسب و بهداشتی عرضه می گردد و دارای تاریخ تولید و انقضا می باشد و با قیمت ارزان تر از جاهای دیگر به فروش می رسد. خرما کبکاب لاکی بهبهان در بسته بندی مناسب سطلی و با مرغوبیت بالا به بازار عرضه می گردد و با قیمت بسیار مناسبی به فروش می رسد، این محصول دارای طعمی شیرین و لذت بخش می باشد و همچنین بافتی نرم و پوست یک دست دارد، که نشانه تازه بودن محصول می باشد.

در واقع خرمای کبکاب از مرغوب ترین انواع خرمای تولیدی در کشورمان می باشد، که به سبب اینکه نسبت به انواع دیگر خرما در حجم بالاتری تولید می شود، قیمت بسیار مناسب تری دارد، ضمن اینکه دارای کیفیت عالی می باشد و طعمی شیرین و دلپذیر دارد. این محصول پس از تولید، در کارخانه ها شستشو می شود و سپس در بسته بندی های مناسب با وزن های مختلف قرار می گیرد و به صورت بهداشتی در شهرهای مختلف کشور توزیع می گردد و مصرف کنندگان می توانند این محصول را از فروشگاه های معتبر با بهترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب تهیه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما