شرکت صادرات خرمای شاهانی باکیفیت در جیرفت

خرما یکی از مواد غذایی مقوی بوده که دارای ارزش غذایی زیادی است. شرکت صادرات خرمای شاهانی جیرفت از طریق سایت های اینترنتی اقدام به معرفی کلیه محصولات خود می کند آنها شرایطی را فراهم می سازد که مصرف کننده ها می توانند ضمن آشنایی با محصول خرید خود را در بازه زمانی کمی انجام دهند

شرکت صادرات خرمای شاهانی باکیفیت در جیرفت

بهترین نوع بسته بندی خرما باکیفیت برای فروش

بهترین نوع بسته بندی خرما باکیفیت برای فروش خرمای با کیفیت برای فروش به روش های مختلفی بسته بندی می شود و بهترین نوع بسته بندی محصولات به صورت سطلی و در انواع پلاستیک های درب دار می باشد، این بسته بندی ها برای فروش در بازار های خارجی بسیار مناسب است، زیرا مانع از له شدن خرما ها می‌ شود، همچنین درب آن ها کاملاً پلمپ بوده و تحت هیچ عنوان هوا درون این خرما ها جریان ندارد، با این روش بسته بندی می توان خرما را از انواع گرد و غبار و رطوبت حفظ کرد و طول عمر بالای آن ها را شامل شد.

دیگر انواع بسته بندی خرما ها در نایلون های محکم بوده و در کارتون قرار داده می‌ شوند، آن‌ ها باعث حفظ تازگی خرما ها می‌ شوند و به صورت یک کیلویی، دو کیلویی و غیره در بازار وجود دارند، حجم های متفاوت خرما بر اساس پارامتر های مختلف بسته بندی می شوند و این بسته بندی ها مطابق با قدرت خرید مصرف کننده ها است.

فروش خرما به صورت فله و بسته بندی شده انجام می گردد که در هر دو روش خرما ها بر حسب وزن می باشند و به صورت کیلویی در اختیار مصرف کننده قرار داده می‌ شوند، خرما فله ای این محصولات با قیمت کمی توزیع شده و اغلب به خرید این نوع از محصول روی می آورند.

اطلاعاتی در رابطه با انواع خرمای موجود در بازار

انواع خرمای موجود در بازار به صورت رطب، مشکین دشت، خرمای کبکاب، خرمای پیارم و غیره وجود دارند. همه انواع خرما ها از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و به صورت تر و خشک توزیع می گردند، این خرما ها هر کدام مختص شهر به خصوصی هستند و عرضه آن ها در فصل مشخصی به بازار انجام می شود. خرمای درجه یک با کیفیت را می توان از طریق فضای مجازی بررسی کرده و خصوصیات و ویژگی های آنها را مورد نقد و بررسی قرار داد.

انواع خرما مجلسی برای استفاده در مراسمات عزا و غیره به کار برده می شوند، آن ها دارای اندازه های درشتی هستند و به همدیگر چسبیده نمی باشند، این مواد غذایی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و در ماه مبارک رمضان نیز به وفور مورد استفاده قرار می گیرند.

نوع دیگری از خرما ها وجود دارند که تحت عنوان خرمای ربی شناخته می‌ شوند، از این خرما ها جهت تولید شیره خرما استفاده می شود، آن ها دارای گوشت زیادی هستند و پوست نازکی را دارا می باشند که به راحتی از گوشت جدا می گردد، همچنین هسته این خرما ها به راحتی جدا شده و می توان آن ها را به روش‌ های مختلفی برای تولید شیره خرما به کار برد، معمولاً شیره خرما به روش سنتی و صنعتی تولید می شود و در هر دو نمونه کیفیت کار بسیار بالا است.

ویژگی های مختلف انواع خرما ها باعث شده که آن ها از همدیگر متمایز گردند، هر چه کیفیت این محصولات بیشتر باشد، معمولاً قیمت آن ها نیز بیشتر است و برای توزیع در کشور مناسب می باشند.

کلوته یکی از انواع خرما ها بوده که دارای رنگ زرد می باشد، آن ها دارای شهد طبیعی هستند و بسیار نرم بوده و این خرما ها به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند و دارای ارزش غذایی زیادی هستند. میوه نرسیده خرما ها را می توان مورد استفاده قرار داد، آن ها بسیار شیرین می باشد و بیشتر در جنوب کشور پرورش داده می شوند.

چه عواملی در افزایش صادرات خرما موثر است؟

چه عواملی در افزایش صادرات خرما موثر است؟ عوامل زیادی در افزایش صادرات خرما به بازار های خارجی تاثیر گذار هستند و اصلی‌ترین عامل آن ها را می توان کیفیت خرما در نظر گرفت. خرما های با کیفیت به دیگر بازار ها ارسال شده و سبب سود آوری می گردند، این ماده غذایی اگر بسته بندی درستی داشته باشد، فروش آن ها بهتر صورت می گیرد. در نتیجه میزان صادرات نیز افزایش پیدا می‌ کند و بسته بندی رابطه مستقیمی با فروش دارد و این بسته بندی ها بر اساس پارامتر های مختلفی انجام می شوند و یکی از اصولی ترین پارامتر ها قدرت خرید مصرف کننده می باشد.

صادرات خرمای درجه یک به عوامل دیگری همچون تعیین هدف بازار بستگی دارد، اگر صادر کنندگان از میزان این محصولات در دیگر بازار ها اطلاع داشته باشند‌، فرایند خرید رو به رشد بوده و صادرات نیز با این محصول افزایش پیدا می‌ کند، یکی دیگر از عواملی که سبب افزایش صادرات می گردد، تبلیغات و برند سازی می باشد، مصرف کننده با تبلیغات درست و به جا می تواند محصول خود را به بازار های داخلی و خارجی معرفی کند و مصرف کننده ها نیز می توانند بهترین محصولات را شناسایی و خریداری کنند.

برندسازی کالا ها نیز نقش موثری دارد و افرادی که صادر کننده هستند، باید برای محصول خود نام برندی را در نظر بگیرند و اجناس خود را با این نام معرفی کنند، در این روش مصرف کننده ها می توانند پس از شناخت کیفیت کالا آن ها را تحویل بگیرند، خرمای شیره دار یکی از خرما های محبوب بوده، شهد آن ها کاملاً طبیعی است. این ماده غذایی طرفداران زیادی دارد و نرمی و لطافت آن ها مورد توجه می باشد، آن ها به محض قرار گرفتن در دهان آب می شوند و بسیار خوشمزه بوده و شیرینی زیادی دارند.

صادرات امروزه بیشتر از راه‌ های دریایی انجام می‌ شود و این کالا ها با لنج های بزرگ جابجا می گردند، فرایند ترخیص کاری کالا ها پیچیده بوده و توسط کارگرانی که به عنوان ترخیص کار در این گمرک ها فعالیت می‌ کنند، انجام می‌ شود. آن ها زیر نظر کارشناسان گمرکی و بر اساس قوانین مصوب بین کشور ها صادرات را انجام می دهند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت خرما درجه یک

عوامل زیادی بر قیمت خرما درجه یک تاثیر گذار هستند که در این جا به این عوامل می پردازیم، یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین ویژگی کیفیت خرما می باشد، خرما هایی که دارای اندازه درشتی هستند و از طعم بی نظیری برخوردار می باشند، با قیمت بیشتری عرضه می‌ گردند.

از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت این محصولات می توان به نوع آن ها اشاره کرد. خرما ها دارای قیمت های متفاوتی هستند و این قیمت ها با توجه به پارامتر های مختلف تعیین می گردند، نوع بسته بندی این کالا ها نیز بر قیمت آن ها تاثیر گذار می باشد، خرما هایی که به روش سطلی بسته بندی می شوند، دارای کیفیت بسیار زیادی هستند. آن ها از قیمت بالایی برخوردار می باشند و معمولاً برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرند.

برند تولید کننده این محصولات نیز حائز اهمیت می باشد، معمولاً برند هایی که شناخته شده هستند، از کیفیت مطلوب و بالایی برخوردار می باشند. هر چه این شهرت بیشتر باشد، معمولاً اجناس بهتر و با کیفیت تر هستند.

خرما سیاه درجه یک دارای قیمت بیشتری نسبت به سایر انواع خرما ها می باشد، آن ها در بسته بندی های کوچک و بزرگ به بازار ارائه می گردند، خرما شیرازی نمونه پر فروش خرما ها می باشد که از عرضه و تقاضای بالایی برخوردار است. آن ها به راحتی در کل کشور توزیع می‌ شوند و کمک زیادی به اقتصاد جامعه می کنند.

روش های خرید نیز بر قیمت ها تاثیر گذار هستند و خرید اینترنتی این کالا ها باعث شده که پای واسطه ها و دلالان از این بازار حذف شود، در نتیجه کالا ها با قیمت اولیه و کمی به دست مصرف کننده ها می رسد.

پخش بدون واسطه خرمای شاهانی درجه یک در جیرفت

پخش بدون واسطه خرمای شاهانی درجه یک در جیرفت پخش بدون واسطه خرمای شاهانی یک درجه یک در جیرفت از طریق سایت های اینترنتی امکان پذیر می باشد، این سایت ها نقش پل ارتباطی را برعهده می‌ گیرند و نیاز به وجود واسطه ها را از بین می برند. این روش خرید بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده و در این روش پخش مصرف کننده می تواند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کند، بدون آن که از منزل خارج شده و خرید راحتی را تجربه می نماید.

در این روش حجم دلخواه سفارش داده می‌ شود و کالا را با قیمت اولیه درب به مصرف کننده تحویل می دهند. روش خرید از طریق فضای مجازی مدیریت می گردد و هدف همه آن ها راحتی و رضایت مندی مشتری ها است. امروزه با توجه به شیوع بیماری کرونا مردم ترجیح می‌ دهند خرید خود را بدین روش انجام دهند و نیاز به هر گونه واسطه ای از بین می رود.

خرید این محصولات به صورت مستقیم از باغداران بدون هیچ گونه واسطه ای انجام می‌ شود و آن ها پس از برداشت محصول اقدام به توزیع این محصولات در حجم زیاد می کنند، به راحتی می تواند مقدار مورد نظر را سفارش داده و خریداری کرد.

انواع گوشی های اندرویدی و دسترسی آسان به اینترنت باعث شده که کسب و کار در فضای مجازی رونق بیشتری داشته باشد، امروزه سایت های دیگر نیز برای این که اعتماد مشتریان را جلب کنند، تمهیداتی اندیشیده اند و یکی از آن ها پرداخت درب منزل می باشد، در این روش مصرف کننده پس از دریافت کالا و حصول اطمینان از کیفیت آن بهای محصول را پرداخت می کند.

فروش فوق العاده خرمای شاهانی تازه با تخفیف ویژه

فروش فوق العاده خرما شاهانی تازه با تخفیف ویژه، از طریق فضای مجازی به اطلاع عموم می‌ رسد، فروشنده‌ ها برای آن که حجم زیادی از خرما ها را توزیع کنند، آن ها را با تخفیفات ویژه و با قیمت کمتری به مصرف کننده ها معرفی می کنند، آن ها امکان خرید بی دغدغه را فراهم می آورند و این روش خرید بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

به راحتی می توان سفارش خود را ثبت کرده و از این فروش فوق العاده استفاده نمود. فروش این محصولات برای صاحبان صنایع مختلف به صورت عمده انجام می شود، صنایعی مانند تولید انواع نان خرمایی و شیرینی خرمایی حجم زیادی از خرما ها را خریداری می کنند و محصول مورد نظر خود را از آن ها تولید می کنند.

فروش این محصولات برای بازار های خارجی نیز تبلیغ می شود و کشور ما به عنوان یکی از کشور های غنی از خرما کبکاب شناخته شده و قطب تولید خرمای خاورمیانه محسوب می‌ گردد، آن ها کلیه انواع خرما ها را با ذکر ویژگی ها به مصرف کننده ها معرفی می کنند و امکان ثبت سفارش آن ها را فراهم می سازند، سپس با توجه به پارامتر های مختلف اقدام به صادرات کالا ها از راه های مختلفی می کنند.

فروشگاه های سطح کشور نیز اقدام به خرید عمده می کنند، آن ها از این تخفیفات بهره گرفته و انواع مختلف خرما ها را به صورت کیلویی با حجم زیاد تهیه کرده، سپس آن ها را در فروشگاه های خود به فروش می رسانند، صاحبان این فروشگاه‌ ها نقش واسطه را برعهده می‌ گیرند و سود خود را از مشتری ها دریافت می کنند، این روش اصلا مناسب نبوده و باعث اتلاف زمان و هزینه می گردد.

خرید خرمای شاهانی درجه یک با قیمت ارزان در جیرفت

خرید خرمای شاهانی درجه یک با قیمت ارزان در جیرفت خرید خرمای شاهانی درجه یک با قیمت ارزان در جیرفت، به شیوه های مجازی و حضوری امکان پذیر می باشد، خرید مجازی این کالا ها باعث می شود که آن ها در کمترین بازه زمانی به مصرف کننده ها تحویل داده شوند.

خرید این محصولات به صورت حضوری با صرف زمان و هزینه بیشتر انجان شده و اصلا مناسب نیست، زیرا مصرف کننده جدا از هزینه های زیاد باید در محل حضور پیدا کند و خریدش را از واسطه ها انجام دهد، این روش با اتلاف زمان و هزینه همراه بوده و اصلاً پیشنهاد نمی شود.

خرید این مواد غذایی از فروشگاه های حضوری در زمان بیشتری انجام می شود، این خرما ها به صورت فله و یا بسته بندی شده به فروش می رسند، پیشنهاد می‌ شود خرید نوع بسته بندی را انجام دهید زیرا در این روش خرما ها بسیار تمیز هستند و هیچ گونه گرد و غباری بر روی آن ها وجود ندارد، اگر چه قیمت خرید در نوع فله ای کمی کمتر بوده و هزینه های مربوط به بسته بندی به این کالا ها اضافه نشده است.

در حالت کلی راحت ترین روش خرید این است که شخص در منزل بماند و خریدش را به صورت مجازی مدیریت کند، امروزه مردم به این شیوه خرید روی آورده اند و نیاز به جابجایی برای خرید کالا ندارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما