صادرات انواع خرما شاهانی سطلی

این خرما در ایران با نام های شاونی، شونی و شانی نیز شناخته می شود و جزو خرماهای مرطوب و نیمه مرطوب است که خرما بسته بندی در کارتون به شکل بسته بندی شده آن و یا بصورت سطلی عرضه می شود که خرما شاهانی سطلی از طریق سایت ما بصورت مستقیم و بی واسطه انجام می گیرد. این خرما فروش خوبی دارد تا آنجا که بصورت کیلویی بسته بندی و به سایر کشورها صادر می شود. بیشترین صادرات آن به کشورهای همسایه و به چند کشور اروپایی صورت می گیرد.

صادرات انواع خرما شاهانی سطلی

مهم ترین مشخصه خرما شاهانی

مهم ترین مشخصه خرما شاهانی خرما یکی از میوه های است که انواع بسیار زیادی داردکه هر کدام بافت و طعم متفاوتی دارد که خرما شاهانی یکی از این انواع خرما است که مورد مصرف عموم قرار دارد و برای کسانی که به مصرف خرما عادت دارد آشنا است و یکی از خرماهای شناخته شده در ایران است که رنگ قهوه ای تیره و روش و یا زردی دارد و بافت نسبتا نرم و مرطوبی را دارا می باشد. این خرما بیشتر در شهر جهرم پرورش می یابد.

مزه ی خرما شاهانی شیرین است و در فصل پاییز رسیده و برداشت می شود که آب و هوا نقش مهمی در رشد آن دارد. حجم و اندازه خرما شاهانی باعث تمایز بین آن می شود. باتوجه به شباهت زیادی که به خرما ربی دارد تشخیص آن سخت است، اما شکل خرما شاهانی قهوه ای تر و درازتر است. خرما شاهی به دو درجه یک و دو دسته بندی می شود.

خرما شاهانی دارای پوست نازکی است که کسانی که دوست دارند بدون پوست مصرف کنند می توانند پوست آن را جدا کرده و میل کنند. این خرما دارای ویتامین ب۶ فراوانی است که برای بهره بردن از فواید آن علاوه بر خود میوه بدلیل طعم بسیار شیرینی که دارد می توان مربای آن را تهیه کرد. قند این خرما بی ضرر و مفید است.

تامین کنندگان خرما شاهانی سطلی عمده

تامین کنندگان خرما شاهانی سطلی عمده ایران بزرگترین تامین کننده خرما در جهان است که انواع خرماهای مختلف را در شهرهای مختلف پرورش می دهد بصورتی که هر شهری خرمای خاص خود را دارد و همین امر باعث تولید انواع خرما می شود. تامین خرمای کشور با روش های مختلف بصورت مستقیم و غیرمستقیم بصورت آنلاین نیز انجام می شود که میتوان آن را از سایت های آنلاین مانند سایت ما تامین کرد. شرکت تامین کننده خرما شاهانی خرما را بصورت سطلی توزیع می کند. قیمت خرما با توجه به نوع خرما و کیفیت آن متفاوت است، برای اطلاع از قیمت و همچنین تهیه خرما می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما