فروش عمده خرما زاهدی درجه یک در فروشگاه های اصفهان

خرما، از خوراکی های خوشمزه و بسیار مفید است که در انواع و اقسام مدل ها نظر و طبع هر فردی را به خود جلب می کند. خرما زاهدی نوعی از آن است که با اندازه کمی کوچکتر برای مصرف با چای بسیار مطبوع و دلپذیر است. شما مشتریان گرامی برای خرید خرما زاهدی عمده با بالاترین کیفیت ها می توانید به فروشگاه های این برند در سراسر ایران مراجعه بفرمایید.

فروش عمده خرما زاهدی درجه یک در فروشگاه های اصفهان

مشکلاتی که صادر کننده خرما با آن روبرو می شود

مشکلاتی که صادر کننده خرما با آن روبرو می شود اولین و بزرگترین مشکلی که بر سر صادرات خرما در کشورمان وجود دارد مسئله تحریم ها می باشد. به صورتی که با وجود بهترین انواع خرما اما امکان صادرات به اکثر کشور های دنیا برای ما میسر نمی باشد و دیده شده است که یک کالا با قیمتی متناسب به کشوری که با آن مراودات مالی داریم صادر می شود اما این کشور این محصول عالی را با قیمتی بسیار بالا تر به کشور هایی که ما را تحریم کردند می فرستد، و این مسئله است که سبب می شود کشوری که این محصول در آن به بار آمده و افراد متعددی برای کشت و انتقال آن زحمت کشیدند از این سود بی بهره بمانند و سود اصلی به جیب کشور واسطه برود.

روی دیگر همین سکه و به علاوه مسئله اف ای تی اف، مشکلات بازگشت ارز به کشورمان است و چون پول های این خاک در بسیاری از بانک های خارجی بلوکه شده است و برای بازگشت آن مشکل وجود دارد، این موضوع مستقیما روی صادرات تاثیر خود را ایفا می کند.

مسئله جدی دیگر افزایش قیمت نقل و انتقالات است، و می دانیم که با این موضوع قیمت نهایی محصول برای کشور نهایی بالا تر رفته و با وجود رقبای عرب که این محصول در کشور آن ها نیز به خوبی کشت می شود، ممکن است خریداران به سوی بازار های دیگری روی بیاورند و نیاز خود را توسط آنان رفع کنند. بالا رفتن قیمت ارز های خارجی نیز خود سبب می شود که امکان قیمت گذاری دقیق در یک زمان واحد نباشد و سود خالصی که در انتهای کار صادرات نسیب ایرانیان می شود به صورت دقیق و شفاف مشخص نباشد.

بهره گیری از تمام ظرفیت ها برای صادرات خرما

بهره گیری از تمام ظرفیت ها برای صادرات خرما با وجود تمامی این مشکلات بر سر راه تجار ایرانی، اما با کمی توجه و رسیدگی به اوضاع کشاورزی و افزایش میزان تولید، قیمت این کالا تقلیل پیدا می کند و نظر جوامع بین المللی به این کالا که به دلیل آب و هوا عالی و خاک حاصل خیز این کشور کیفیتی بی نظیر در میان همه رقبا دارد، جلب می شود.

در این راستا با کمی توجه به کشاورزان می توان به راحتی متوجه نیاز هایی شد که شاید به حد زیادی نیازمند هزینه کرد مادی نباشند ولی با انجام آن ها خیلی از مشکلات این قشر زحمت کش رفع شود و میزان تولیدات آن ها افزایش یابد. که در این مورد می توان به حذف واسطه های فروش و افزایش کاذب قیمت ها اشاره کرد. به علاوه با استفاده از تکنیک های مهندسی کشاورزی توسط دانش آموختگان با استعداد ایرانی امروزه می توان میزان تولید خرما از یک زمین با یک مساحت معین را به حد قابل توجهی افزایش داد.

به علاوه با مدیریت هایی سیاسی می توان در دراز مدت به این مهم دست یافت که ارزش پول ملی ثابت باقی بماند و در این صورت با انجام گرفتن صادرات با قیمتی منصفانه و خوب حتی، ارز قابل توجهی وارد سرزمینمان خواهد شد و تمامی دست اندر کاران از ابتدا زنجیره تولید که کشاورز باشد تا انتهای این مجموعه که مسئولیت حمل و نقل را به عهده دارند به خوبی از نظر مالی به نتیجه زحمات خود دست خواهند یافت.

تولیدکنندگان عمده خرمای زاهدی با قیمت مناسب

تولیدکنندگان عمده خرمای زاهدی با قیمت مناسب کشاورزان ایرانی با تلاش و تجربه چندین ساله خود بهترین محصولات با پاس کردن بالا ترین استاندارد ها از خرما سیاه گرفته تا رطب عسلی زاهدی را به وفور تولید کرده و با یک قیمت ارزان در اختیار تجار برای امر صادرات قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما