فروش عمده خرما مضافتی با قیمت استثنایی

خرما مضافتی به دلیل اینکه نوعی خرمای مجلسی و شیرین می باشد از فروش بالا و عمده در داخل کشور برخوردار است و این ویژگی سبب شده تا با قیمت پایین و مناسبی خرید و فروش شود. فروش خرما مضافتی عمده با قیمت استثنایی شرایطی را برای بسیاری از خریداران این ماده غذایی فراهم کرده است که بتوانند این محصول را با کیفیت تضمین شده و با قیمتی پایین تر از نرخ رایج در بازار خریداری نمایند.

فروش عمده خرما مضافتی با قیمت استثنایی

نحوه صادرات خرما از راه های دریایی

نحوه صادرات خرما از راه های دریایی سالانه حجم زیادی خرما در کشور تولید می‌ شود که دارای رقم بالا و قابل توجهی می باشد و حجم بالای تولید این ماده غذایی زمینه صادرات آن به کشورهای مختلف را فراهم نموده است، زیرا ایران به عنوان یکی از کشورهای صادر کننده خرما در کشورهای آسیایی، اروپایی و خاورمیانه می‌ باشد که این ماده غذایی را با توجه به شرایط کشورهای مختلف به روش های زمینی، دریایی و هوایی صادر می کند.

صادرات خرما از راه دریایی به روش های مختلفی انجام می گردد و در این راستا لازم است تا تاجران و صادر کنندگان با علم صادرات این محصول و تمام روش های آن آشنا باشند تا بتوانند با کمترین دردسر و سریعترین زمان ممکن مقدمات صادرات آن به کشورهای مختلف را فراهم نمایند‌.

یکی از مهمترین موارد در زمینه صادرات این ماده غذایی دریافت کد بازرگانی برای صادرات این محصول می باشد و لازم است تاجران بتوانند با مراجعه به واحدهای بازرگانی، کد بازرگانی و معرفی محصول خود را دریافت نموده و سپس گام به گام صادرات را طی نمایند.

صادرات خرما از راه دریایی شامل تعرفه گمرکی مشخص می باشد و با توجه به نوع خرما این تعرفه دارای قیمت متفاوتی خواهد بود و این امر باعث می شود تا قبل از خروج کالا از مرز دریایی، تمام هزینه های گمرکی و هزینه های مختلف دیگر پرداخت شود و بسته بندی اصولی که در زمینه صادرات این ماده غذایی باید انجام شود، نیز باید با دقت بسیار خوبی صورت پذیرد تا از خراب شدن خرما در مسافت طی شده جلوگیری کند.

آشنایی با محبوب ترین برند های خرما در ایران

آشنایی با محبوب ترین برند های خرما در ایران خرما نوعی ماده غذایی شیرین با بافت فیبردار و نرم می‌ باشد که با نام‌ ها و برندهای مختلف و متفاوتی در کشور تولید می‌ شود و هر کدام از آنها با توجه به ویژگی های مختلفی که دارند از محبوبیت زیادی برخوردار می باشند.

محبوب ترین برندهای خرما در ایران شامل نمونه های متفاوتی خواهد بود که در این بخش از مقاله به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

خرما مضافتی از جمله خرما های تولید شده در شهر بم و کرمان می باشد که جزو بهترین و پرفروش ترین برندهای خرما در کشور می باشد چرا که این ماده غذایی دارای بافت نرم و گوشتی شیرین و خوشمزه بوده و عمدتاً به صورت بسته بندی های متفاوتی به فروش می رسد، دلیل محبوبیت این خرما کیفیت و طعم بسیار خوب این محصول می باشد و به عنوان نوعی خرمای مجلسی نیز قابل استفاده است.

خرما خارک نوع دیگری می باشد که جزو خرمای خشک محسوب می‌ شود و نرمی و فیبر خرماهای تر را نداشته اما از طعم شیرین و کیفیت خوبی نیز برخوردار است.

خرما زاهدی نمونه دیگری از این ماده غذایی به شمار می‌ رود که در زاهدان و در شرایط مناسب آب و هوایی تولید می‌ شود و این محصول نیز با توجه به صادراتی بودن خود در بازار داخلی کشور نیز بسیار محبوب و پر طرفدار است.

خرما پیارم نیز جزو برندهای محبوب و شناخته شده می باشد که دارای قند طبیعی بسیار خوبی بوده و برای مصارف غذایی و درمانی مختلف بسیار مناسب می باشد.

خرما دشتستانی جزو خرما های چسبناک و شیره دار به شمار می رود که با دارا بودن این ویژگی از طعم شیرین بسیار خوبی برخوردار می باشد و می تواند به درمان بیماری هایی همچون کم خونی و بی حالی بدن کمک نماید.

خرما کبکاب، خرما طارم، خرما شیرازی، خرما جیرفت و سایر برندهای مختلف دیگر نیز در رده خرماهای محبوب و پرفروش در بازار داخلی ایران معرفی می شوند.

بررسی پارامترهای کیفی انواع خرما

بررسی پارامترهای کیفی انواع خرما با توجه به اینکه نخلستان های جنوب کشور به عنوان قطب های اصلی تولید انواع خرما به شمار می‌ روند تحت تاثیر پارامترهای مختلفی می توانند خرماهای بسیار خوبی را تولید کرده و در بازار فروش به دست مصرف کنندگان برسانند. پارامترهای کیفی انواع خرما متفاوت می باشند که در این بخش از مقاله به عوامل تاثیرگذار بر کیفیت خرما و همچنین ویژگی‌ های خرما باکیفیت اشاره خواهیم کرد.

پارامترهایی از قبیل:

 • سالم بودن خرما
 • شرایط تولید و فرآوری خرما
 • شرایط جدا کردن خرما از درخت
 • استفاده از دستگاه های مناسب برای چیدن آنها از نخل
 • سورت کردن انواع خرماها بر اساس له شدگی
 • اندازه خرما
 • دارا بودن کرم خوردگی و آفت
 • نحوه بسته بندی
 • استفاده از وسایل بهداشتی برای چیدن و بسته بندی

و سایر فاکتورهای مختلف دیگر بر کیفیت انواع خرما بسیار موثر می باشد. اما خرمای مرغوب و باکیفیت از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است که از مهمترین ویژگی‌ های یک خرمای مرغوب و درجه یک می توان به مواردی همچون:

 • اندازه درشت
 • سالم بودن
 • عدم دارا بودن کرم خوردگی
 • عدم دارا بودن شکرک
 • فاقد طعم ترش
 • طعم شیرین
 • بسته بندی اصولی و استاندارد

و بسیاری موارد مختلف دیگر اشاره نمود.

خرماهای تولید شده در کشور به دلیل ارزش صادراتی بسیار خوبی که دارا می باشند با کیفیت قابل قبولی نیز در بازار داخلی به فروش می رسند و نمونه هایی که از لحاظ کیفی در درجات پایین تر قرار دارند برای مصارف دیگر مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

خرید مستقیم خرما مضافتی عمده ای از معتبرترین فروشگاه

خرید مستقیم خرما مضافتی عمده ای از معتبرترین فروشگاه همان طور که اشاره شد خرما مضافتی جزو برندهای معروف و پرفروش می باشد که با کیفیت بسیار خوبی در فروشگاه های زیادی در کشور خرید و فروش می‌ شود. خرید مستقیم خرما مضافتی عمده‌ ای از معتبرترین فروشگاه این ماده غذایی به صورت بی واسطه انجام می گردد و این امر سبب می شود تا این محصول از قیمت استثنایی و پایینی برخوردار گردد.

در خرید مستقیم خرمای نامبرده خریدار بدون دخالت واسطه گران موفق می شود تا این ماده غذایی را با نرخ پایین خریداری کند، به همین علت این سایت به عنوان راهنمای کامل و جامع برای خرید این محصول از فروشگاه های معتبر در سراسر کشور می باشد که زمینه خرید غیر حضوری را برای متقاضیان فراهم نموده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما