قیمت خرما مضافتی بسته بندی درجه یک در قم

خرما نام میوه ای سیاه رنگ، کوچک و شیرین است، که از درختانی به نام نخل می روید و به صورت بومی به کشور های گرمسیری دنیا تعلق دارد و از این رو در استان های جنوبی کشور ما نیز به وفور یافت می شود، تعیین قیمت فروش خرما مضافتی بسته بندی شده درجه یک در قم و سایر مناطق کشور ما بر اساس درجه کیفی این محصول، شکل بسته بندی و میزان تازگی آن صورت می گیرد.

قیمت خرما مضافتی بسته بندی درجه یک در قم

مختصری در مورد کیفیت انواع خرمای موجود در بازار

مختصری در مورد کیفیت انواع خرمای موجود در بازار انواع و اقسام خرمای موجود در بازار های داخلی ایران اعم از خرمای خشک و نیمه خشک یا خرمای تر، بر اساس چند فاکتور مختلف درجه بندی می شوند و ما نیز در این مطلب قصد داریم به چند عامل تعیین کننده کیفیت این محصولات اشاره کرده و شما را با این موارد آشنا سازیم، پس لطفا تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و این نکات مفید را از دست ندهید.

  1. خرمای درجه یک محصولی است که دانه های آن سایز بندی درشتی داشته و از نظر شکل ظاهری و اندازه با هم یکدست می باشند چون این ویژگی نشان دهنده سورت شدن محصول مورد نظر است و دقت بالا در تولید آن را نشان می دهد.
  2. محصولی که درجه بالایی از نظر مرغوبیت داشته باشد دانه هایی کامل، سالم و جدا از هم دارد ولی محصولات نامرغوب دانه های له شده و به هم چسبیده ای دارند و ظاهر مطلوبی نخواهند داشت.
  3. به یاد داشته باشید که خرمای درجه یک و تازه همیشه بوی خیلی خوبی از خودش ساطع می کند و طعم آن شیرین است ولی محصولات بی کیفیت مانده و ترش می شوند.
  4. اگر یکی از دانه های خرما را از وسط به دو نیم کنید می توانید کیفیت آن را تست نمایید چون بخش داخلی محصول درجه یک تماما سفید است و در آن هیچ لکه سیاهی دیده نمی شود.

عوامل مورد نیاز برای پیشتازی در صادرات خرما

عوامل مورد نیاز برای پیشتازی در صادرات خرما خرمای ایرانی به دلیل کیفیت مطلوب، طعم عالی و ارگانیک بودن می تواند یک محصول تجاری بسیار عالی برای کشور ما محسوب شود و به جذب درآمد های ارزی بسیار زیادی برای ایران منجر گردد، اما برای اینکه بتوانیم در زمینه صادرات خرما پیشتاز باشیم باید چند راهکار را در نظر بگیریم که در ادامه این مطلب در مورد آن ها صحبت خواهد شد:

  1. اولین راه حل برای بالا بردن میزان صادرات خرما در کشور های خارجی بازاریابی حرفه ای و تبلیغات گسترده این محصول در این مناطق است که باید با معرفی کامل محصول مورد نظر و بیان خاصیت های دارویی و تغذیه ای آن صورت گیرد تا موجب جذب مشتریان خارجی شود.
  2. دومین راه برای افزایش تجارت خرما در بازار های بین المللی به کار گیری بسته بندی های شکیل و زیبا برای این محصول است که موجب جلب توجه بیشتر مصرف کننده ها می شود و درصد فروش آن را بالاتر می برد.
  3. همچنین باید خرما به دقت سورت، پاک و شسته شود و با نظارت سازمان استاندارد ملی و بین المللی تاییدیه های کیفی لازم را دریافت نماید، به این ترتیب تجارت آن در سایر کشورها رونق بالاتری پیدا می کند و بیشتر مورد پسند مردم قرار می گیرد.

مرجع تولید خرما مضافتی بسته بندی با بهترین کیفیت

مرجع تولید خرما مضافتی بسته بندی با بهترین کیفیت مرجع اصلی تولید کننده خرما مضافتی شیرازی و کرمانی بسته بندی شده با بهترین کیفیت، این محصولات را به صورت عمده در تهران و سایر شهرستان های ایران توزیع می کند و آن ها را با در نظر گرفتن هزینه تولید و بدون ارزش افزوده به دست عموم مصرف کننده های ایرانی می رساند که منجر به بالا رفتن توانایی خرید آن ها می شود.

این مرجع برای عرضه خرما از روش های مختلفی بهره می برد که این روش ها هم شامل استفاده از فروشگاه های حضوری هستند و هم درگاه های خرید اینترنتی را دربر می گیرند که روش اینترنتی خیلی ساده تر و سریع تر است و ما به همه توصیه می کنیم از این راه استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما