قیمت کلی خرما مضافتی شیره دار

قیمت کلی خرما مضافتی شیره دار بستگی به نوع کیفیت و حجم سفارش آن دارد سفارش در حجم بالا باعث کاهش قیمت کلی محصول می گردد و کیفیت نیز در افزایش قیمت آن تاثیرگذار می‌باشد.

بنابراین قیمت شیره خرما مضافتی شیره دار متغیر اشت و در این قسمت برای آن نمی‌توان قیمت مشخصی بیان کرد مصرف کنندگان برای اطلاع از قیمت دقیق این محصول می تواند به فروشگاه آنلاین مراجعه کنند و با کارشناسان این سامانه در ارتباط باشند و قیمت محصول خود را به صورت دقیق در این فروشگاه جویا شوند و سپس در صورت تمایل اقدام به خرید آن نمایند.

قیمت کلی خرما مضافتی شیره دار

چند نکته درباره کیفیت خرما مضافتی

چند نکته درباره کیفیت خرما مضافتی

خرما مضافتی دارای انواع مختلفی می باشد و به صورت خرما ریز و درشت است و به صورت نیمه خشک و تر می باشد، بهترین نوع خرمای مضافتی دارای خرمای درشت و با کیفیت است و فاقد ار شیرینه زدن می باشد ک دارای پوست سیاه خوش رنگی و براقی دارد و پوست آن نازک است.

خرمای مضافتی دارای شیره زیادی می باشد و همین شیره زیاد نشان از مرغوبیت و کیفیت این محصول و به دلیل شیره زیاد وزن آن بیشتر از ۱۰ کیلو گرم می باشد، این محصول سرشار از آهن، کلسیم، فیبر، پتاسیم و غیره می باشد و مصرف آن انرزی بدن را تامین می کند و برای رشد قدی کودکان و کم خونی بسیار حائز اهمیت می باشد و اختلالات روده را بر طرف می کند و مانع از سرطان روده و یبوست می شود.

دارای قند طبیعی می باشد و مصرف آن برای افراد دیابتی نیز توصیه می شود و قند از دست رفته بدن را دوباره تامین می کند، برای پوست مناسب می باشد، استخوان ها را تقویت می کند و مانع از پوکی استخوان و پوسیده شدن دندان ها می شود.

خرمای مضافتی به دلیل کیفیت بالایی که دارد استقبال کنندگان زیادی در داخل و خارج از کشور به خود جلب کرده است به همین دلیل به صورت فراوان نیز به خارج از کشور صادر می شود این محصول دارای قیمت مناسبی است و بازار پر فروشی دارد.

توزیع کنندگان خرما مضافتی شیره دار

توزیع کنندگان خرما مضافتی شیره دار

توزیع کنندگان خرمای مضافتی شیردار در تلاش می باشند که محصولات خود را به راحت ترین روش و با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب در بازارها و فروشگاه توزیع کنند و در اختیار مشتریان قرار بدهند به همین دلیل از ان در فروشگاه آنلاین رونمایی می‌کنند و برای تمام عموم به نمایش می‌گذارند سپس از این طریق اقدام به توزیع خرما در فروشگاه ها و بازار های سطح کشور می کنند و محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه توزیع کرده و در توزیع خود موفق هستند و رضایت مشتریان را جلب خود می کنند.

2

  1. این نوع خرما برای افراد دیابتی توصیه میشه چون قندش طبیعی هست و اینکه برای اختلالات روده خیلی مفیده

  2. نقش مهم خرما در خون سازی و کاهش قند خون و هم چنین عاملی برای تقویت رژیم غذایی سالم بسیار مهم است که باید به آن توجه داشت.
    خرما معمولا تیره است و گفته شده که خوراکی های تیره، افزایش دهنده حافظه و هوش هستند. خرما را محبوب گیاهخواران می دانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما