مرکز فروش خرمای مجول درجه یک در فروشگاه های دزفول

خرما از میوه های گرمسیری می باشد که انواع مختلفی دارد و خرمای مجول بومی سرزمین مراکش می باشد. این خرما، در مناطقی از آمریکا، آفریقا و آسیا نیز تولید می شود. این خرما بعلت کیفیت بالای آن بعنوان گرانقیمت ترین خرمای جهان شناخته می شود. درشتی و کیفیت بالای میوه و امکان انبارداری با حفظ کیفیت خرما از ویژگی های مهم خرمای مجول دزفول است.

مرکز فروش خرمای مجول درجه یک در فروشگاه های دزفول

پارامترهای تعیین قیمت خرمای باکیفیت

پارامترهای تعیین قیمت خرمای باکیفیت کیفیت خرما پیش از مصرف و از طریق روش های مختلفی از جمله روش های آزمایشگاهی مختلفی بررسی و تعیین می گردد. پارامترهای که در این روش مورد توجه هستند عبارتند از طعم، وضعیت ظاهری میوه، نظافت و سلامت محصول. عواملی مانند شکرک زدن، ترش شدن خرما و کرم خوردگی ان از نشانه های فساد در خرما می باشد که استفاده از آن نه تنها مفید نخواهد بود بله بسیار مضر نیز خواهد بود.

بیشتر بخوانید: خرما زاهدی یک کیلویی

برای خرید و مصرف خرمای باکیفیت باید از برندهای نام آشنا و معتبر استفاده نمود تا ضمن اطمینان از خرید خرمای مرغوب و باکیفیت از نداشتن آلودگی و میکروب در خرما نیز مطمئن باشید، زیرا بدلیل وجود شیره فراوان و مرطوب بودن خرما احتمال جذب هر نوع آلودگی در نخلستان وجود دارد. علاوه بر موارد ذکر شده شستن کامل خرما جهت پاکسازی آن از هر نوع آلودگی احتمالی قبل از مصرف ضروری می باشد.

خرما فواید زیادی برای بدن انسان دارد از جمله آن می توان به بهبود اختلالات روده ای، مشکلات قلبی، کم خونی، جلوگیری از سرطان دستگاه گوارش و کلی خواص دیگر اشاره کرد. خرما سرشار از انواع ویتامین، فیبر است. خرما به مقدار قابل توجهی کلسیم، گوگرد،آهن دارد. بنابراین استفاده مداوم و منظم از خرماهای تازه و باکیفیت بسیار در سلامت بدن موثر است.

شهرستان طارم در استان هرمزگان از شهرهای بسیار مساعد جهت پرورش درخت نخل و تولید خرما می باشد، خرمای پیارم این شهرستان بسیار باکیفیت و مرغوب می باشد. این خرما از نوع درجه یک و صادراتی می باشد و در بازار داخلی و خارجی طرفداران زیادی دارد، بنابراین سرمایه گذاری در جهت تولید این خرما و فراهم نمودن شرایط صادرات ان بسیار مفید بوده و ارز آوری مناسبی را برای کشور به همراه خواهد داشت.

میزان ارزآوری کشور از صادرات خرما

میزان ارزآوری کشور از صادرات خرما ایران از کشورهای بزرگ صادر کننده خرما در جهان می باشد، ایران از لحاظ سطح زیر کشت خرما رتبه نخست در دنیا را دارا می باشد و با تولید انواع خرمای با کیفیت از قبیل،خرمای مضافتی،پیارم،مجول و… نقش چشم گیری در بازار جهانی خرما دارا می باشد. در خصوص چگونگی صادرات خرما و میزان ارز آوری آن برای کشور توجه به نکاتی کاملا ضروری است از جمله تولید خرمای باکیفیت، بسته بندی شکیل و زیبا و در ابعاد گوناگون، قیمت مناسب، تسهیل روند گمرکی، ایجاد سیاست های تشویقی صادرات و… که این عوامل باعث افزایش صادرات و همچنین ارزآوری مناسب از طریق صادرات خرما برای کشور خواهد شد.

بیشتر بخوانید: خرما ربی بلوچستان

خرمای کبکاب بهبهان از خرمای باکیفیت و مرغوب ایرانی است که در بسته بندی های شکیل و زیبا و با قیمت مناسب به بازار عرضه می گردد. این خرما دارای بافتی شیرین و آب دار است که در دسته ی خرماهای تر قرار می گیرد، رنگ خرما کبکاب قهوه ای تیره و درای ابعاد درشت و پوستی صاف می باشد که همه ی این عوامل باعث کیفیت مطلوب این محصول شده است.

عرضه خرمای مجول در دزفول به صورت عمده

عرضه خرمای مجول در دزفول به صورت عمده با توجه به درشتی و کیفیت مناسب خرمای مجول دزفول، بسیاری از مردم علاقه زیادی به خرید و استفاده از این نوع خرما را دارند که متاسفانه وجود دلال در بازار این خرما مغذی و پرخاصیت باعث افزایش قیمت آن شده است، بنابراین با عرضه ی مستقیم خرمای مجول در بازار فروش خرمای دزفول بصورت عمده و کلی و نیز ایجاد درگاههای اینترنتی مجاز فروش این محصول، می توان با حذف واسطه گری شرایط مناسبی را برای خرید خرمای باکیفیت و با قیمت مناسب برای مشتریان فراهم نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما